Salvador Sobral

19:00

Przed Państwem niepowtarzalna okazja, by zobaczyć jednego z najbardziej uzdolnionych artystów współczesnej sceny muzycznej. Przygotujcie się na wieczór pełen emocji i pięknych melodii, które na długo pozostaną w Waszej pamięci.


Salvador Sobral to wybitny portugalski wokalista, który zdobył międzynarodową sławę po zwycięstwie w Konkursie Piosenki Eurowizji w 2017 roku prezentując utwór "Amar pelos dois". Jego muzyka to wyjątkowe połączenie jazzu, bossa novy i fado, które w połączeniu z jego głębokim, emocjonalnym głosem tworzą niezapomniane wrażenia. Sobral ceniony jest również za swoją autentyczność i charyzmę, które eksponuje szczególnie na scenie. Swoją muzyką rozpieszcza słuchaczy na całym świecie.


| Nowy album TIMBRE

TIMBRE jest długo oczekiwanym powrotem Sobrala. Czwarty album studyjny portugalskiego muzyka zawiera 11 nowych, oryginalnych utworów, z czego 10 zostało napisanych we współpracy z Leo Aldreyem, również odpowiedzialnym za produkcję albumu. 

„al llegar” - stworzony w duecie z Jorge Drexlerem, wydany 14 kwietnia, to pierwszy singiel z nowego albumu, który ukazał się 29 września 2023 roku.


Wykonawcy:

Salvador Sobral wokal, fortepian

Katerina L'Dokova fortepian

André Rosina kontrabas

Eva Fernandez saksofon 

Joel Silva perkusja

André Santos gitara


Bilety:

Bilety dostępne w serwisie eBilet oraz:

GoingApp

Empik bilety


Organizator:

Brauron

Galeria

Nadchodzące wydarzenia

Wszystkie wydarzenia

Instagram