Koncert XIX-wiecznych Pieśni Studenckich

20:00


Program:

Korporacja Akademicka Welecja ma zaszczyt zaprosić na Koncert XIX-wiecznych Pieśni Studenckich, który odbędzie się 7 października 2021 roku o godzinie 20.00 w Sali Koncertowej ZPSM Nr 1 przy ulicy Rakowieckiej 21 w Warszawie - Nowa Miodowa. Repertuar koncertu składa się z piosenek, będących elementem niematerialnego dziedzictwa kultury polskich korporacji akademickich, która w dużej mierze nawiązywała do tradycji i utworów stworzonych przez Filomatów i Filaretów.


Wykonawcy:

Łukasz Hajduczenia baryton

Arnold Kłymkiw tenor

Piotr Łapiński bas-baryton

Paweł Tomasiak baryton

Stanisław Łopuszyński fortepianBilety:

Wydarzenie będzie otwarte dla wszystkich i bezpłatne. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja ze względu na sytuację spowodowaną COVID-19 na stronie: evenea.pl

Koncert będzie transmitowany na żywo na fanpage'u: tutaj

Link do wydarzenia na facebook'u: tutajInformacje dodatkowe:

Koncert XIX-wiecznych Pieśni Studenckich realizowany jest w ramach projektu pod nazwą "Przez pieśni korporacyjne ku niepodległości - tradycje patriotyczne pieśni studenckich". Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”. Patronami honorowymi koncertu są Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Narodowe Centrum Kultury. Patronem wydarzenia została również Politechnika Warszawska. Patronem medialnym jest TVP Kultura.

Galeria

Nadchodzące wydarzenia

Wszystkie wydarzenia