Leszek Możdżer / Gloria Campaner - fotorelacja z koncertu

26 listopada 2022r. w Nowej Miodowej odbyły się dwa koncerty dwójki wirtuozów - Glorii Campaner i Leszka Możdżera.

Tak pisaliśmy o tym duecie jeszcze przed wydarzeniem:

"Poważna, klasyczna pianistyka wybitnej Glorii Campaner skontrastowana jest ze spontanicznymi, improwizowanymi partiami Leszka Możdżera, który sam będąc wykształconym pianistą klasycznym, wzbogaca klasyczne kompozycje o zaskakujące, nowe elementy.

Takie zestawienie jest fascynujące dla najbardziej wytrawnych znawców muzyki, gdyż doskonale podana klasyka pianistyczna wzbogacona o elementy muzyki improwizowanej jest wybuchową mieszanką o wyjątkowej szlachetności, zaś widoczna radość wykonawców ze wspólnego muzykowania udziela się publiczności.

Artyści wzbogacają swój występ o brzmienia elektroniczne oraz hipnotyzujące instrumenty z pracowni mistrza Pinuccio Sciola - śpiewające kamienie, które wydając niesamowite, kosmiczne dźwięki stawiają słuchaczy twarzą w twarz z głęboko zaklętymi w materię tajemnicami przyrody. To wszystko sprawia, że koncert Glorii Campaner i Leszka Możdżera to fascynująca podróż."

Bilety na koncerty wyprzedały się w 100%, a my długo nie zapomnimy tego wyjątkowego czasu. Dziękujemy artystom i gościom za to doświadczenie.

Galeria

Nadchodzące wydarzenia

Wszystkie wydarzenia